0

Shyhrete Behluli është një ndër këngëtaret më të pëlqyera shqiptare, dhe një ndër më aktivet e skenës muzikore shqiptare.

Ajo arriti që nga moment i parë i daljes në skenë të jetë e pëlqyer për publikun dhe që nga atëherë nuk u largua asnjëherë nga skena, shkruan
ORAinfo.

Përveç që e pëlqejnë këngën, stilin dhe zërin e saj, publiku është shumë i interesuar edhe për jetën private të Shyhretes.

E sot, vajza e Shyhretes, Njomza e ka postuar një fotografi të nënës së saj së bashku me nipin Matinin, e që është një ndër fotografitë më të ëmbla që kanë ata të dy./ORAinfo/

SHPËRNDAJE