0

Ndahet çifti i njohur pas tre vitesh martesë.

Aktorja turke Nilay Deniz dhe Erçin Karabulut i kanë dhënë fund martesës pas 3 vitesh së bashku.

27-vjeçarja i ka fshirë të gjitha fotot me bashkëshortin, si dhe e ka hequr nga rrjetet sociale.

Dyshja u martuan në vitin 2017 dhe shiheshin shumë të dashuruar. Ndarja e tyre i ka habitur të gjithë dhe ende nuk dihet arsyeja e këtij vendimi.

Nilay dhe Erçin nuk kanë bërë ende një deklaratë publike për ndarjen.

SHPËRNDAJE