0

Ajo është një aktore dhe modele shumë e njohur turke.

Rolet e Melisa Pamuk u bënë tejet të njohura brenda dhe jashtë kufijve turk, përcjell ORAinfo.

Në publikun shqiptar ajo u bë e njohur me rolin e saj të ‘Asusë’ në serialin ‘Kara Sevda’.

E pas serialit duket se ajo ka ndryshuar shumë dhe me flokë të shkurta e stil krejt ndryshe, ‘Asu’ mezi po njihet./ORAinfo/

SHPËRNDAJE