0

Këngët që Shyhrete Behluli dhe Motrat Mustafa kanë publikuar për nënat e tyre u bënë ‘mollë sherri’ për prishjen e shoqërisë së tyre.

Ishin të parat Motrat Mustafa ato që fajsuan të parat Shyhreten duke i thënë se ka vjedhur idenë, përcjell ORAinfo.

E kjo e fundit ka vendosur ta bëjë reagimin e parë duke e shfajësuar veten nga akuzat e Sahides.

Sahidja ka bërë një status në Facebook në të cilin ka vazhduar me akuzat për këngëtaren.

Motra e tyre e vogël, Lulja sot e ka ripostuar në Instastory statusin e motrës së saj./ORAinfo/

SHPËRNDAJE