0

Afra Saracoglu ëshë aktorja turke e që arriti në një moshë fare të re të bëhet shumë e njohur në publikun turk dhe të huaj.

Në publikun shqiptar u bë e njohur me rolin e saj të ‘Egjes’ në serialin e njohur dhe shumë të pëlqyer turk ‘Zonja Fazilet dhe të bijat’, përcjell ORAinfo.

Përveç që shquhet me talentin e saj në fushën e aktrimit, ‘Egje’ cilësohet edhe si një ndër aktoret më të bukura turke.

Mirëpo, pasi ka përfunduar seriali duket se ‘Egje’ ka ndryshuar shumë, edhe pse prapë duket shumë bukur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE