0

“Egjeli” rikthehet shumë shpejt pas një pauze të shkurtër.

Prej shumë vitesh në skenë, seriali më i shikuar në vend “Egjeli” kthehet përsëri në kanalet e Gjirafës, kështu ka paralajmruar Vedat Bajrami, njëri prej aktorëve.

Është njëri prej serialeve më të shikura vendore, me aktorët më profesionist.

E mungesa e tij u vrejt shumë tek njerëzit, por ata menduan për fansat duke u rikthyer shumë shpejt.

Nga fotoja e postuar nga Vedati, shihet “Agja Sheq” dhe “Liki” i veshur si një femër, por ai në një fustan të kuq duket shumë qesharak, maaadje njërit prej fansave të tyre i kanë pëlqyer këmbët e “ Likit” duke komentuar “Faaar kamsh”.

SHPËRNDAJE