0

U zhduk nga rrjetet sociale, Fero shfaqet i lumtur në krahët e Arbenitës.

Arbenita publikoi një video krah Feros.

Fero dhe Arbenita janë ndër çiftet më të komentuara të shoubizit vendor, shkruan lajmi.net.

Reperi së fundi është shkëputur nga rrjetet sociale dhe muajt e fundit nuk ka qenë aktiv as në rrjete sociale.

Por, ai po e shijon në maksimum lidhjen e dashurisë larg syrit të publikut, e këtë gjë e tregon më së miri Arbenita.

E dashura e reperit postoi një video, në të cilën të dy dukeshin shumë të lumtur teksa po kalonin kohë të çmuar me njëri-tjetrin.

Ndryshe, Fero ka paralajmëruar një projekt të ri muzikor, në duet me Stresin.

SHPËRNDAJE