0

Ka kohë që këngëtarja e njohur nuk ka promovuar ndonjë projekt të ri muzikor.

Megjithatë paraqitjet e saj në rrjetet sociale nuk është se mungojnë asnjëherë.

Aktualisht, Tuna ka bërë me dije se ndodhet në Mavrovë të Maqedonisë së Veriut, ku edhe po kalon momente të mira.

[gjirafa url=”https://video.gjirafa.com/embed/ti-mp4″]

Pa dyshim, një pamje të tillë secili do të pëlqente.

Vlen të përmendim faktin se Tuna nuk po mërzitet fare për ndarjen nga i dashuri i saj, Patri Berisha dhe se tani po e shijon jetën e saj si një “mami beqare”.

SHPËRNDAJE