0

Ish-Miss Kosova e zgjedhur vite me parë, Besa Gashi është larguar nga rrjetet sociale.

Ditë më parë qarkulluan thashetheme se ajo është ndarë nga bashkëshorti Albert Krasniqi dhe kështu ka zgjedhur të mbyllë të gjitha llogaritë e saj sociale.

Çifti i kanë dhënë fund martesës së tyre nga e cila kanë një vajzë me emrin Kaia.
Sidoqoftë ditën e djeshme u dha lajmi se Albert Krasniqi është v’rarë nën dyshime se babai i tij ka kryer aktin.

Albert Krasniqi i cili edhe humbi jetën mbrëmë ishte një nga emrat e njohur për organet e drejtësisë në vend, si një i ri problematik, e që shpesh herë përfundoi edhe prapa grilave.

Ende nuk janë bërë të ditura motivet që çuan deri tek ngjarja në fjalë, por që në bazë të burimeve të lajmi. net, Krasniqi pati probleme të mëdha familjare.

SHPËRNDAJE