0

Sara Hoxha, e dashura e Ledri Vulës pak muaj më parë ka sjellë në jetë fëmijën e saj të parë.

Dyshja që komentohet shumë në rrjete sociale së fundmi ka udhëtuar në Dubai ku edhe po i kalojnë pushimet luksoze.

Sara dhe Ledri nuk kanë hezituar që përmes rrjeteve sociale të tregojnë çdo moment nga pushimet e tyre.

Ajo se çka ka rënë në sy është se Sara ka arritur t’i rikthejë shpejt format pas lindjes.

Madje ajo sot iu është gëzuar lajmit se ka humbur edhe disa kilogramë.

Pak më parë e njejta ka publikuar një foto duke treguar se sa kilogramë ka shkuar pas lindjes.

Ajo tani peshon 69 kilogram.

SHPËRNDAJE