0

Egzona dhe Albatrit Muqiqi po vazhdojnë të jenë një ndër çiftet më të pëlqyera të publikut kosovar.

Ata janë martuar që pak vite dhe tani janë prindër të tre fëmijëve, përcjell ORAinfo.

Këto ditë ata po qëndrojnë në Stamboll nga ku edhe kanë publikuar foto të ndryshme.

Ndërsa mbrëmë ata janë kthyer në Kosvoë. E sot Egzona i është rikthyer mënjëherë palestrës.

Ajo ka publikuar një video ku shfaqet duke ushtruar më mëngjes. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE