0

Tuna dhe burri I saj, Patrisi janë një ndër çiftet më të përfolura në publik e në media.

Lidhja e tyre ashtu si edhe lindja e djali, bëri bujë të madhe dhe u komentua për shumë javë rresht, përcjell ORAinfo.

Pas lindjes, Tuna iu kthye aktiviteteve të saj muzikore dhe së fundi ka realizuar një koncert ku prezantoi albumin e saj.

E pas këtij koncerti, Roberti shkroi fjalë të mëdha për të./ORAinfo/

SHPËRNDAJE