0

Big Mama shndërrohet në tjetër person pas këtij ndryshimi.

Është këngëtare dhe moderatore mjaftë e njohur nga publiku shqiptar.

Për vite më radhë ka arritur të korr mjaftë suksese, si në fushën e muzikës po ashtu edhe atë të moderimit, shkruan Kosovarja.

Duke qenë një femër e cila është mjaftë e guximshme, ajo ka arritur ti heq kilet e tepërta, gjë e cila na habiti të gjithëve duke u transformuar në një femër joshëse.

E këto ndryshime duket se nuk kanë të ndalur.

Së fundmi ajo ndau një imazh në llogarinë e saj me grim të rëndë e me thjerrëza në sy.

SHPËRNDAJE