0

Tea Trifoni vazhdon të jetë njëri prej personazheve më të përfolura në Kosovë e Shqipëri.

Ajo u bë e njohur në emisionin “Përputhen”, shkruan ORAvip.

Tea ka një numër të madh ndjekësish, për të cilët është shumë aktive në rrjetet sociale.

Në foton e fundit ajo shihet gjysmë e zhveshur dhe po duket shumë ‘hot’./ORAvip/

SHPËRNDAJE