0

Gili është këngëtarja shumë e njohur dhe e pëlqyer shqiptare.

Që në daljen e parë në skenë ajo mori për vete zemrat e publikut të të gjitha moshave, përcjell ORAinfo.

Gili së fundi është tejet e përfolur dhe krejt kjo për shkak të ndryshimit që bëri në pamje duke humbur 27 kilogramë nga një dietë e rreptë.

Meqë është shumë aktive në rrjete sociale ajo së fundi ka publikuar një foto ku shihet e veshur në vello dhe kjo duket se është pamje nga kënga e saj e re ‘fustani i bardhë’./ORAinfo/

SHPËRNDAJE