0

Këngëtarja kosovare, Dafina Zeqiri vazhdon të jetë e prekur me koronavirus.

Dafina ka postuar një Instastory, ku ka treguar se e ka kaluar një javë me virusin COVID-19 dhe pasi i ka mbetur edhe një javë, po shkon të bëjë disa teste.

Para pak ditësh, ajo ka bërë të ditur se është infektuar me virusin COVID-19.

Ndryshe, Dafina po e shijon suksesin e këngës “Duro” e cila ka arritur 7 milionë shikime në YouTube që nga data e lansimit.

SHPËRNDAJE