0

Moderatorja e njohur, Bora Zemani ka rezultuar pozitiv me koronavirus.

Ajo është karantinuar dhe po merr kujdesin e duhur mjekësor.

‘Po jetojme ne kohe te veshtire, kohe pandemie! Si nje “frikacake” jam ruajtur gjithe vitin duke respektuar te gjitha masat antiCovid por ja… nuk shpetova dot. Gjithsesi une kam nisur mjekimin dhe jam nen kujdesin e duhur. Shpresoj te shihemi sa me shpejt”, njoftoi dje moderatorja.

Ditën e sotme Bora ka ndarë një foto me djalin e saj, duke shkruar se nuk e di si do t’i qëndrojë larg këto ditë.

“Mirë gjithë të tjerat, po pa Arborin si do të rri unë?”, ka shkruar ajo, duke treguar se po e vuan mungesën e tij.

SHPËRNDAJE