0

Shumë të papritura kanë ndodhur së fundmi në emisionin “Përputhen”.

Melisa dhe Andi janë përfolur së fundmi për një lidhje dashurie.

Ka qenë Shqipja ajo që i akuzoi ndërsa më vonë u publikuan edhe foto që i shtuan thashethemet.

Ndonëse në puntatën e djeshme të “Përputhen”, Melisa tha se këto janë gënjeshtra dhe se mes saj dhe Andit nuk ka asgjë, ndjekësit nuk janë të bindur.

Ata vazhdojnë të kërkojnë foto apo detaje të tjera për të provuar lidhjen e tyre.

Së fundmi, në rrjet po qarkullon një pjesë nga intervista e Andit në “After Partyn” e Luana Vjollcës. Intervista është realizuar që në dhjetor, por një fjali e thënë nga ish-konkurrenti na ka shpëtuar dhe është vënë re sot.

SHPËRNDAJE