0

Tatlises ia plas vajit.

Pas pauzës 9 vjeçare, Ibrahim Tatlises ka vazhduar me episodin e dytë të “IBO Show”.

Në episodin që u transmetua mbrëmë, dueti i Ibrahim Tatlises dhe Hulya Avşar bëri bujë në mediat turke.

Dueti i këngës “Mavi Mavi”, të cilën Ibrahim Tatlises këndoi me Hulya Avşar magjepsi publikun. Nuk kaloi pa u vënë re që edhe sytë e

Tatlises u mbushën me lot gjatë duetit.

Artisti, i cili u kthye në ekrane pas një pauze të gjatë, vuri dorën në fytyrë dhe mbuloi lotët.

Përveç kësaj, dyshja u shfaqën së bashku në ekran pas një pauze të gjatë.

SHPËRNDAJE