0

I kanë dhënë fund martesës së tyre çifti i njohur pas 18 muajsh.

Aktorja e njohur Zoe Kravitz ka kërkuar divorcin nga partneri i saj prej 18 muajsh, aktori Karl Glusman.

Vajza e Lenny Kravitz dhe aktori 31-vjeçar janë lidhur që në 2016-ën dhe vetëm pak muaj më parë, Zoe rrëfeu për revistën “Rolling Stone” se ata ishin fejuar.

Në janar të vitit që lamë pas, Kravitz zbuloi për herë të parë se kishte nisur përgatitjet e dasmës dhe ndonëse gjithçka i dukej e ndërlikuar, ishte e ekzaltuar për ditën e saj të madhe.

Një burim për revistën PEOPLE, zbuloi se ata kanë nisur edhe procedurat ligjore të divorcit.

SHPËRNDAJE