0

Elita Rudi, është një prej emrave më të përfolur në publik.

Ajo është shumë e komentuar sidomos për jetën e saj private, shkruan ORAvip.

Elita është shumë aktive në rrjetet sociale me postime të ndryshme, sidomos në këtë kohë kur ëstë në pritje për t’u bërë nënë për herë të dytë.

Përmes postimit të fundit ajo ka treguar se ka bërë unfolloë shokët dhe shoqet e saj, por kjo është vetëm derisa të përfundoi loja shpërblyese./ORAvip/

SHPËRNDAJE