0

Mihrija vazhdon të jetë shumë e përfolur.

Ajo dhe Naimi vazhdojnë të jenë qiftet më të përfolura shkruan ORAinfo.

Mihrija është mjaft aktive në rrjete sociale ku bën postime të ndryshme nga përditshmeria e saj.

Sot ajo ka postuar një fotografi ku shihet me një fustan të gjerë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE