0

Engjëllusha vazhdon të jetë shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo u bë këngëtare shumë e pëlqyer, shkruan ORAvip.

Engji vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.

Sot ajo ka publikuar një foto me nënën e saj e cila është realizuar dy vite më parë./ORAvip/

SHPËRNDAJE