0

Sot, djali i Tunës dhe Patrisit, Tiani feston ditëlindjen.

Prindërit i kanë bërë atij një festë dhe me këtë rast kanë realizuar edhe një set fotografik, përcjell ORAinfo.

Ata nuk kanë munguar as me imazh të shumta nga festa e djalit.

Patrisi ka bërë edhe një postim të veçantë në Instagram në ditën e ditëlindjes së dytë të djalit të tij./ORAinfo/

SHPËRNDAJE