0

Sara Hoxha tashmë është ndër personazhet më të përfolura në vend.

Ajo u bë e njohur si e dashura e Ledri Vulës, shkruan ORAvip.

Sara po pret të bëhet nënë për herë të parë.

Mrëmë ka organizuar një “baby shower” dhe ishte pamja e saj e cila mori tërë vëmendjen.

Sot ajo ka publikuar pamje të reja, e së fundmi është shfaqur në krahët e Ledrit./ORAvip/

SHPËRNDAJE