0

Riola është vajza e këngëtares së njohur, Remzia Osmani.

Ajo para dy ditësh është fejuar, shkruan ORAvip.

E nga fejesa e saj kemi parë pamje nga më të ndryshmet.

Në foton e fundit të publikuar, shihet Remzia teksa po vallëzon afër rejës dhe burrit të saj./ORAvip/

SHPËRNDAJE