0

Dje në Brezovicë, humbi jetën djali i Nexhat Dacit.

Ariani humbi jetën nga një ortek i borës në Brezovicë, shkruan ORAinfo.

Ai ishte Zëvëndësministër i Diasporës, por jo shpeshherë e kemi parë pranë babait të saj.

Një lajm të tillë, padyshim se Nexhat Daci dhe mbarë familja e tij e kanë përjetuar shumë rëndë.

E gjendja e tyre e rëndë mund të shihet edhe në një foto të shëputur nga homazhet qe po bëhen, pranë trupit të pajetë të Arianit./ORAinfo/

SHPËRNDAJE