0

Ajo është e njohur për publikun si bashkëshortja e moderatorit, Labinot Gashit.

Është fjala për Qëndresa Bajramit e cila është gjithmonë e përfolur dhe e përlqyer sidomos për paraqitjet e saj, shkruan ORAvip.

Qëndresa është shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale.

Sot feston ditëlindjen vajza e saj dhe e Labit, e me këtë rast ajo ka publikuar një foto shumë të bukur./ORAvip/

SHPËRNDAJE