0

Ermira Shkodra Agushi tashmë është emër shumë i njohur për publikun tonë.

Ajo është bashkëshortja e reperit të njohur kosovar, Arian Agushit, i njohur me emrin artistik Gold AG, shkruan ORAvip.

Çifti janë shumë aktiv me postime në rrjete sociale.

Sot Ariani ka publikuar një foto shumë të bukur bashkë me nënën dhe djalin./ORAvip/

SHPËRNDAJE