0

Çifti i njohur kanë probleme mes tyre.

Dyshimet e fansave filluan disa ditë më parë kur Tea dhe Bearti po thumbonin njëri tjetrin në rrjete sociale.

Çifti i njohur për shqiptarët anembanë përmes disa Instastory treguan se ata kishin udhëtuar drejt Stambollit kurse tani ata nuk janë më në shoqërinë e njëri tjetrit.

Nëse kërkohet emri i Beart Rexhepit në listën që Tea ndjek ai nuk gjendet aty.

Pas kthimit nga Turqia Bearti dhe Tea kanë fshirë njëri tjetrin nga rrjetet sociale pa asnjë shpjegim, ndonëse ishte Tea ajo që u shpreh jo e lumtur përmes një bisede virtuale me ndjekësit e saj së fundmi.

Tani më as Bearti nuk e ndjek Tean, por ende nuk ka larguar disa faqe të mbështetësve .

Dyshja ende nuk kanë konfirmuar ndarjen e tyre dhe e gjitha kjo mund të jetë një lojë e tyre pasi ata ende kanë fotografitë e tyre në profilet e njëri tjetrin por mbetet të shihet ditëve në vijim.

SHPËRNDAJE