0

Almeda Abazi është modelja shumë e njohur shqiptare.

Ajo karrierën vazhdoi në Turqi ku edhe atje u bë tejet e suksesshme, përcjell ORAinfo.

Almeda u martua para pak vitesh me aktorin shumë të njohur turk, Tolgahan Saiysman,

E tani ata të dy janë në prag për t’u bërë prindër për herë të parë.

Sot, Almeda ka publikar një foto me gjyshen e saj e për të cilën është mërzitur dhe po i mungon shumë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE