0

Buak Ozcivit dhe gruaja e tij, Fahriye janë një prej çifteve më të përfolura të kinematografisë turke.

Ata janë martuar para një viti dhe tani po presin të bëhen prindër për herë të parë, përcjell ORAinfo.

E gjatë kësaj pritjeje të ëmbël, Fahrie nuk po heziton të jetë aktive në rrjete sociale.

Dhe së fundi, ajo ka publikuar një foto ku shihet me barkun e fryrë e që po e bën të duket ‘mahnitëse’./ORAinfo/

SHPËRNDAJE