0

Burak Ozcivit dhe gruaja e tij, Fahrie Evcen janë dy prej aktorëve më të bukur turk.

Ata janë martuar para dy viteve dhe tani janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të parë, përcjell ORAinfo.

Që të dy janë shumë aktivë në rrjete sociale, e sidomos Fahrie e cila nuk mungon me postime në ditët e fundit të shtatzënisë.

Sot, ajo ka postuar disa foto ku shihet se i kanë bërë dhuratë piktura të ndryshme para lindjes./ORAinfo/

SHPËRNDAJE