0

Diellza Kolgeci është emri që për shumë vite ishte tejet I përfolur në media e në publik.

Ajo ishte një modele e suksesshme për vite dhe jeta e saj private është jo pak e përfolur.

Së fundi ajo ka treguar së është shtatzënë dhe sot ajo ka bërë një festë të quajtur Baby shoëer e në të cilën ajo ka zbuluar edhe gjininë e fëmiut të saj.

Diellza së shpejti pritet të bëhet nënë e një vajze./ORAinfo/

SHPËRNDAJE