0

Sara dhe Ledri sot janë bërë prindër për herë të parë.

Ata tashmë janë prindër të një vajze, përcjell ORAvip.

Por, të dy ende nuk e kanë konfirmuar këtë në rrjetet sociale.

Megjithat, pak orë para lindjes, Sara kishe prezantuar një dhuratë që i është bërë./ORAvip/

SHPËRNDAJE