0

Egzona Muqiqi dhe burri i saj Albatriti po vazhdojnë të jenë shumë të përfolur në publik dhe media rozë.

Ata tani janë të martuar dhe kanë tre fëmijë, dy vajza dhe një djalë, përcjell ORAinfo.

Para pak muajve ata u bënë prindër të dy binjakëve.

E sot, Egzona ka marrë një dhuratë për binjakët e saj e kjo duket se e ka emocionuar shumë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE