0

Para pak javësh si pasojë e rënies së një orteku në Brezovicë, ndërroi jëtë zëvendësministri i Diasporës, Arian Daci.

Ai ishte edhe djali i vetëm i akademikut dhe ish-kryparlamentarit, Nexhat Dacit, përcjell ORAinfo.

Ariani la pas vetes gruan dhe dy fëmijët.

E sot, gruaja e tij ka postuar një foto të tij e të cilës ia ka shtuar edhe një shkrim shumë prekës për burrin e ndjerë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE