0

Moderatorja e mirënjohur, Kaltrina Mikushnica ështëtani një ndër personazhet më të përfolura.

Ajo komentohet shumë sidomos për jetën private ku tani është e martuar dhe ka dy vajza, përcjell ORAinfo.

Kaltrina para pak javësh lindi vajzën e dytë dhe nuk ka munguar me postime në rrjete sociale që nga ajo ditë.

Së fundi ka publikuar një video ku shihet se ka dalë me veturë, e ajo që merr gjithë vëmendjen janë flokët e saj kaçurrela./ORAinfo/

SHPËRNDAJE