0

Pak javë më parë Remzie Osmani martoi djalin e saj, Hamzën.

Ajo bëri dasmë madhështore për djalin e saj të hasretit, dhe kjo bëri bujë të madhe në media, përcjell ORAinfo.

Si Remzie ashtu edhe familja e saj nuk u ndalën me postime nga ajo ditë.

E sot, ajo duket se nuk po i ndahet postimeve nga dasma e madhe sepse ka postuar një foto nga dita kur morën Gëzimen./ORAinfo/

SHPËRNDAJE