0

Elita Rudi dhe Gjiko para pak ditëhs u bënë prindër për herë të parë.

Ata u bënë prindër të një djali që e kanë quajtur, Zëri, përcjell ORAinfo.

Fotot e tij që në ditët e para i kemi parë në rrjetet sociale të Elitës dhe Gjikos.

Ndonëse ka lindur, Elita sot ka postuar një foto të ditëve kur ishte shtatzënë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE