0

Ajo është një prej këngëtareve më të dashura për publikun.

Është fjala për këngëtaren Remzie Osmani e cila me këngët dhe praqitjet e saj u bë qe nga fillimi një ndër më të preferuarat, shkruan ORAvip.

Ajo është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private që nuk heziton ta ekspozojë në rrjete sociale.

Remzia se fundmi ka bërë një ndyrshim në pamjen e saj.

Ajo ka rregulluar dhëmbët. Kaq bukur po ja qesin gojën dhëmbët e rinj. /ORAvip/

SHPËRNDAJE