0

Egzona Muqiqi është gruaja e këngëtarit të mirënjohur shqiptar Albatrit Muqiqit.

Ajo u bë e njohur për publikun që nga lidhja e saj me këngëtarin dhe më vonë dasma e tyre u komentua për javë rresht në media e në publik, përcjell ORAinfo.

Së fundi ajo është bërë nënë për herë të dytë, e kësaj here ajo lindi binjakë, Elian dhe Eraldin.

E pak ditë pas lindjes ajo ka publikuar një foto me të cilën reklamon dyqanin e saj./ORAinfo/

SHPËRNDAJE