0

Kaltrina Mikushnica është një prej moderatoreve më të pëlryqera shqiptare.

Ajo u bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër dhe tëni është shumë e përfolur në publik, përcjell ORAinfo.

Para pak ditësh ajo u bë nën për herë të dytë dhe fotot e vajzës i kemi parë që në orët e para të lindjes.

E sot, pak ditë pas lindjes, Kaltrina duket se është rregulluar për të dalë, e ajo që merr gjithë vëmendjen është ndryshimui që ka bërë në flokë duke u bërë kaçurrele./ORAinfo/

SHPËRNDAJE