0

Kaltrina Mikushnica është një prej moderatoreve më të njohura dhe më të pëlqyera kosovare.

Ajo u bë e njohur për publikun qysh në daljen e saj të parë dhe tani vazhdon të jetë një ndër më të pëlqyerat, përcjell ORAinfo.

Duke qenë e tillë edhe jeta e saj private është jo pak e përfolur në media e në publik.

Ajo është në prag për t’u bërë nënë për herë të parë, dhe sot ajo ka publikuar një foto ku duket se shtatzënia po e zbukuron çdo ditë e më shumë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE