0

Kaltrina Mikushnica është një prej moderatorëve më të njohura dhe më të pëlqyera kosovare.

Ajo u bë e njohur për publikun qysh në daljen e saj të parë dhe tani vazhdon të jetë një ndër më të pëlqyerat, përcjell ORAinfo.

Kaltina është në ditët e fundit të shtatzënisë duke pritur të bëhet nënë për herë të dytë.

Nga postimi fundit Kaltrina na tregon që është përgatitur për lindje, ndërsa i ka blerë edhe pampersat para për beben e saj. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE