0

Remzie Osmani, pak ditë më parë martoi djalin e vetëm.

Ajo bëri dasmë madhështore për djalin e saj të hasretit, dhe kjo bëri bujë të madhe në media, shkruan ORAinfo.

Si Remzie ashtu edhe familja e saj nuk u ndalën me postime nga ajo ditë.

Ndërsa sot ajo është shkëputur nga pamjet e dasmës dhe ka vendosur që përmes një postimi ta përkrahë kolegen e saj Vjollca Haxhiun për këngën e re./ORAinfo/

SHPËRNDAJE