0

U bë e njohur me rolin e Pajtesës dhe tani, Fiona Gllavica është një ndër aktoret më të njoura kosovare.

Ajo para pak ditëve i dha fund beqarisë dhe bëri një dasmë madhështore, përcjell ORAinfo.

Është padyshim nusja ajo që mori vëmendjen e të gjithëve me vellot e saj.

E tani Pajtesa ka publikuar imazhe të reja nga dasma e që s’i kemi parë më herët./ORAinfo/

SHPËRNDAJE