0

Fiona Gllavica është tashmë ndër aktoret më të dashura për publikun tonë.

Ajo u bë e njohur me rolin e Pajtesës në serialin ‘Çka ka shpija’, shkruan ORAvip.

Fiona është bërë nënë për herë të parë, para pak kohësh dhe duket se shumë shpejtë e ka marrë vetën.

Ajo sot ka publikuar një foto shumë të ëmbël, ku shihet burri i saj duke e ushqyer djalin. /ORAvip/

SHPËRNDAJE