0

Fiona Gllavica është shumë e dashur për publikun.

Ajo u bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër pasi u bë pjesë e serialit ‘Çka ka shpia’ me rolin e ‘Pajtesës’, shkruan ORAinfo.

Pajtesa nuk mungon as me postime të ndryshme nga jeta e saj në rrjete sociale.

Ajo po i jep fund beqarisë, e për këtë ka bërë një festë në të cilën u duk tejet e bukur dhe madhështore./ORAinfo/

SHPËRNDAJE