0

Aktorja e njohur kosovare, Fiona Gllavica, u bë e njohur nga seriali vendo ‘Çka ka Shpija’ në rolin e ‘Pajtesës.

Ajo këtë verë do t’i jap fund beqarisë, përcjell ORAinfo.

Në një postim të publikuar në rrjetet sociale, Fiona ka bërë gati edhe ftesat për familjarët e miqtë e saj.

‘Pajtesa’ do ta kurorëzojë dashurinë me martesë më datën 12 të muajit korrik dhe përgatitjet e dasmës veçse kanë filluar.

Fiona prej vitesh është në lidhje me djalin i cili quhet Arbnor me të cilin është edhe e fejuar dhe shumë shpejt dashurinë e tyre pritet ta kurorzojnë me martesë. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE